Uyum Haritası Analizi

Ne Kadar Uyumlu Bir Çiftsiniz ?

Doğum haritanızın Yorumuna göre Yakın İlişkilerinizi Geliştirin

 

  • Partnerinizin  Sizin Hakkınızdaki Düşünceleri
  • Samiyetsizlik
  • Uyuşmazlık
  • Diğer kadının Rolü
  • Aşk
Doğum haritasında bir çiftin natal burçlarını, platonik uyumluluklarını değerlendirmek için karşılaştırır.
Doğduğunuz tarihin enerjisi ilişkiniz hakkında pek çok ipucu verir.
sinatri uyum haritası raporu, bir ilişkinin gelecekteki görünümünü belirlemek için birçok Astroloji’nin temel öğelerini ve yönlerini kullanmaktadır.
Zıt yada  uyumsuz bir ilişkide mi kaldınız?
Bu uyumluluk raporu  ilişkinizin uzun vadeli beklentilerini,
Ortaya çıkması gereken tuzakları,
gelecekteki ilişkinizin kimyasını anlaşmazlık alanlarını  belirler.
kişilerin doğum haritalarına dayanarak, bireylerin kişiliğini ve sevginin doğasını inceleyerek birbirleriyle uyumlu olup olmadıklarını ve ilişkilerinin sürmesi muhtemel olup olmadıklarını kontrol edebilir.
İlişki Analizi raporu sizin için tüm yönleri kapsayacak ve siz ve eşiniz (veya potansiyel bir ortak) arasındaki sevgi ve ilişki uyumluluğunun ayrıntılı bir resmini verecektir.

Örnek Sinatsri Uyum Harita Analizi Raporunu okuyabilirsiniz.

 

Yakın birliktelik ve kişisel ilişki açısından zor bir kombinasyon içinde olabilirsiniz. Yanlış anlamalar sonucu duygusal gerginlikler ortaya çıkabilir. Bu duygusal gerilimler aşılamazsa ayrılığa sebep olabilir. Bunları çözmek önemli. Duygusal anlaşmazlıklardan ziyade birbirinizi duygusal yaklaşımlarından kaynaklanan problemler ortaya çıkabilir. Bir taraf duygularını dibine kadar yaşarken diğeri çözüm arayışında harekete geçebilir. Biri diğerinin kollarına ihtiyaç duyarken, diğeri yalnız kalmak isteyebilir. Farklı çözüm arayışı içinde olabilirsiniz. Birbirinize karşı şefkatli bir yaklaşımınız olursa birbirinizi daha iyi anlayabilir ve sorunları çözebilirsiniz. Duygusal problemleri çözme konusunda kararlı olursanız, bu ilişki tatmin edici ve ödüllendirici bir ilişki olabilir.

Bununla birlikte romantik dozu yüksek bir ilişki olabilir, birlikteliğiniz. Birbiriniz için yaratıldığınızı düşünebilir, ruhsal bir birlikteliğiniz olduğuna inanabilirsiniz. Sezgisel olarak ve bilinçaltında birbirinizi çok iyi anlayabilirsiniz. İlişkinizde mantıktan ziyade duygusal ihtiyaçlar ve bunların karşılanması önemli rol oynuyor olabilir. Sanatsal, müziksel veya spiritüel konulara ortak ilginiz olabilir, ortak bir hobiniz olabilir. Psişik bir bağınız dahi olabilir. Bu anlamda uyumlu bir ilişkiniz var, ancak Ayşe bu ilişkide biraz daha bağımlı olduğunda problemler ortaya çıkabilir. Ancak karşılıklı aşk ve anlayış olduğunda verimli bir birliktelik doğabilir. Gerçek aşka ulaşmak ise ancak bu şekilde mümkün olabilir.

Bu birliktelikten fayda görmeniz için bazı zorlukları aşmanız gerekebilir. Bunlardan biri de rekabet olabilir. Farklı biriyle tanıştığınızda kolaylıkla o kişiye çekilebilirsiniz. Bu sizi bir kıyaslama ve yarışa itebilir. Birbirinizi ve ne istediğinizi doğru anladığınızda tamamlayabilirsiniz. Zorluklarla karşı karşıya geldiğinizde kaçış yollarından ziyade, ki bu kendi haline çekilmekten başka ilişkilere kaymaya kadar gidebilir, bu zorluklarla yüzleşmeye ve bunları çözmeye çalışmalısınız. Ercan bu ilişkinin gerçek anlamını çözmeye ve irdelemeye çalışırken Ayşe gerçek duygularını saklama, gizleme ihtiyacı içinde olabilir.

Yaşamsal amaçlarınızı yeniden gözden geçirmeniz ve değerlendirmeniz gerekebilir. Hayatta ne beklediğiniz ve ne istediğiniz de buna dahildir. Bu sizi büyüten ve olgunlaştıran bir aşk deneyimi olabilir ama bunu ancak ruhsal olarak kendinizi geliştirerek yapabilirsiniz. Ayşe bu ilişkide kendini daha fazla bulabilir ve geliştirebilir, Ercan ise bu açıdan bir şifacı ya da öğretmen rolü üstlenebilir, ancak eski yaraları çok deşmemek ve üstüne gitmemek gerekiyor. Şefkat, mermamet, anlayış gerekiyor.

Birbirinize güçlü bir şekilde çekiliyor olabilirsiniz, birbirinizi tamamladığınızı düşünebilirsiniz. Ayşe, Ercanla birlikte ışıldadığını düşünebilir. Bu ilişkinin hayatına fayda getirdiğini düşünebilir ve takdir edebilir, hedeflerini desteklediğine inanabilir. Öte yandan Ercan bu ilişkide kendini rahat ve iyi hissedebilir. Arkadaş, iş ve aile ortaklığı açısından güzel bir beraberliğiniz olabilir.

Birbirinizi iyi anlıyor ve düşüncelerinizi doğru şekilde paylaşıyor olabilirsiniz. İletişim aranızdaki önemli rahatlıklardan biri olabilir. Pek çok ilişkinin iletişimsizlikten muzdarip olduğu bu dönemde bu güzel bir nimet olabilir. Düşünce ve duygularınızı açık ve dürüstçe paylaşabilirsiniz. Hatta telepatik yönden anlaştığınız zamanlar dahi olabilir. Ercan daha sezgisel yaklaşırken Ayşe daha mantıklı ve akılcı davranabilir.

İlişkinin çocuksu saflıkta bir yanı olabilir, birbirinizin kayıp çocukluğunu ya da çocukluğunuzda yaşayamadıklarınızı tamamlıyor olabilirsiniz. Ercan Ayşe’ye akıl ve mantıkla çözemediği konularda yardımcı olabilir. Ayşe’nin de Ercan’a şefkat ve empatik yaklaşım anlamında katacakları bulunabilir.
Anlaşma konusunda ortak zeminler yaratmaya gayret etmelisiniz. Zaman zaman değerleriniz ve fikirleriniz çatışabilir. Ercan çok fazla eleştirel olabilir ya da Ayşe onun böyle olduğunu düşünebilir. Ercan düşüncelerini yeterince ifade edemediğini veya anlaşılmadığını düşünerek kendini geri çekebilir.
Birbirine çekilen ve belli bir çekimin olduğu bir ikilisiniz. Birlikte gezmekten ve ortak zevkleri paylaşmaktan keyif alabilirsiniz. Ancak ilişki uzun sürüp kronikleştiğinde sorunları arkadaşça ve dostça yaklaşıp çözmeniz gerekiyor, aşk ve duygusallıkla değil.

Dönüştürücü etkileri olan bir ilişki yaşıyorsunuz ve bunun farkında olmalısınız. Bunun getirdiği duygusal problemleri çözmeye çalışmalısınız. Ercan’ın güçlü kişiliği Ayşe’yi daraltabilir. Ercan ise Ayşe’den daha kendinden emin ve cesur davranmasını bekleyebilir, ancak Ercan içten içe ne kadar dominant olduğunun farkında olmayabilir. Ortak amaçlar doğrultusunda birlikte hareket etmeyi ve çalışmayı öğrenmeniz gerekiyor. Farklı yönlere çekilebilirsiniz. Ayşe zaman zaman iletişimde agresif davranabilir, Ercan en doğrusunu kendisinin bildiğini düşünebilir. Birbirinizin yetenek ve becerilerine saygı duymalısınız. Ortaklık önemli, evlilik yoluyla ortaklık kurabilirsiniz. Ayşe bunun için gereken insiyatifi gösterebilir, Ercan da pratik zekasını ve kararlılığını işin içine katabilir. Uzun vadede ortak girişimlerde sabırlı olunması halinde başarılı olabilirsiniz.

Ayşe Ercan’ın bağımsız isteklerinden ve söz ve taahhütte bulunmadığı durumlardan rahatsız olabilir. Başta Ercan’ın bağımsız karakteri Ayşe’ye çekici gelse de bir zaman sonra bunun tehlikeli olduğunu düşünebilir. Ercan ise Ayşe’nın fazla ısrarcı ve egosantrik olduğunu düşünebilir. Birbirinizi ölçülü şekilde özgür bırakmayı denemelisiniz.

Birlikte yapılan tatiller, keşif ve macera duygularının karşılıklı olarak beslenmesi bu ilişkiyi dinamik tutabilecek etmenler olabilir. Ercan ufkunun Ayşe sayesinde genişlediğini düşünebilir. Ayşe ise konu eğlence ve macera olduğunda Ercan’ın onun en yakın arkadaşı olduğunu düşünebilir. Birlikte dünyayı keşfe çıkabilirsiniz. Tek sorun nerede duracağınızı bilememek olabilir. Hayalleri ve beklentileri fazla abartmamanız gerekiyor. Aynı inanç ve düşünce noktasında birleştiğinizde uzun süreli bir birliktelik yaratabilirsiniz.

Karşılıklı saygı bu birlikteliğin merkezi noktası ve teması olabilir. Korku ve kaygıları bir kenara bırakmalısınız. İletişim ve arkadaşlık bu ilişkide kilit rol oynayabilir. Genel olarak ilişkinizin emek istediğini, krizlerin sizi büyütüp olgunlaştırdığını söylemek mümkün. Ortaklığınız ve birlikteliğinizin ciddiyete ve resmiyete dönüşmesi ilişkinize bereket ve kolaylıklar getirebilir. Yurt dışı konular ve seyahatlerin de şans getireceğini söyleyebiliriz.

devamı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir