Örnek Doğum Haritası +1 Yıllık Öngörü İçeriği

29.06.1982
Ali Asım
03:00 | Sakarya | Türkiye

Merhaba, Asım bey

Burcunuz Yengeç. Yengeç burcunun getirdiği duyarlılığı, hassasiyeti iletişiminize yansıtıyor olabilirsiniz. Konuşmalarınızda uyum, denge kadar akışkanlık da önemli ve empatik iletişim şekliniz, duygusal yaklaşımınızla çevrenizdekileri etkilemekte zorlanmayabilirsiniz. Yakın çevre ilişkileri, arkadaşlıklar, komşular, kardeşler sizin için önemli ve onlara karşı şefkatli, merhametli, koruyucu, kollayıcı bir tutum içinde olabilirsiniz. Bilgi ve eğitimle ilgili konular size heyecan veriyor, öğrenmeye oldukça meraklı olabilirsiniz. Eğitim yaşamınızın değişmez bir parçası olabilir, yaşamboyu eğitime inananlardasınız. Bilgiye neredeyse aç tutumunuz sizi hemen hemen her türlü zihinsel, entelektüel, eğitsel uğraşın içine çekiyor ve bundan da keyif alıyorsunuz.

Yükselen burcunuz Boğa. Asım bey, güvenin sizin için önemli olduğunu çevrenizdekilere vurgulayan kişilerden olabilirsiniz. Sağlam, güvenilir, itimat edilebilir bir tutum ve duruşa sahip olabilirsiniz. Maddi konular, para ve iş konuları sizin için önemli ve yaşamınızın en önemli konularından olabilir. Bu açıdan kısmetleriniz de yok değil ancak ortaklıkların maddi boyutunda sürpriz ve beklenmedik gelişmeler bu kısmetin bir kısmını alıp götürüyor olabilir. Oysa iletişim konularında, özellikle bu konular işle, paranızı daha iyi değerlendirmekle ilgiliyse oldukça becerikli olabilirsiniz. Ticarete yatkın ve yetenekli olabilirsiniz. Konuşma becerilerinizi olduğu kadar, esnek, adapte olmakta zorlanmayan tutumunuzu paranızı daha iyi değerlendirmek için kullanabilirsiniz. Her ne kadar risklerden çok fazla haz etmeseniz de öncü enerjileri kuvvetli bir haritanız var, dolayısıyla gerektiğinde harekete geçmekten ve insiyatif almaktan geri durmayabilirsiniz.

Ay burcunuz Terazi. Ay burcu kadınlara olan tutumunuza ve eşinizden beklentilerinize işaret eder. Asım bey, kibar, zarif, elegan ancak bir o kadar da çalışkan ve üretken kadınlardan hoşlanıyor olabilirsiniz. Nezaket sizin için önemli, eşinizin ya da kız arkadaşınızın yaklaşımında size karşı adil, dengeli, uyumlu olmasını bekleyebilirsiniz. İş ve sorumluluk sahibi ve görev bilinci olan kadınlardan. Kariyer sahibi ya da sizden yaşça büyük ve olgun kadınlardan da etkilenebilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz sizden bir kademe alt seviyede olabilir, yanınızda veya altınızda çalışan ya da sizden daha düşük bir sosyal seviyeye sahip bir kişiyle birlikte olmayı tercih edebilirsiniz. Hizmet görmek, çalışkanlık ve üretkenlik eşinizden beklentileriniz arasında olabilir. Çalışma ortamınız ve gündelik yaşamınızda ilişkilere dikkat etmeniz gerekebilir. Kendinizi kolaylıkla tartışmaların içinde bulabilirsiniz. Zor şartlar, engeller mücadele açısından sizi yorabilir. Sağlığınızla ilgili çalkantılı durumlara, hastalık ve rahatsızlıklara karşı tedbirli olmanız gerekiyor. Beslenme, tedavi, terapilerle ilgili gereken tedbirleri almayı ihmal etmemelisiniz. Gündelik yaşamınızda çok güçlü kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Hatta bu kişiler her gün yolda, sokakta veya işyerinizin etrafında dolanan kişiler olabilir. Bu kişilerin
yapabilirdiniz. Sağlık kadar tedavi, terapi veya beslenme konularında bir kariyer veya iş alanınız da olabilir. Bu alanda yaşadıklarınız, tecrübe ettikleriniz sizi olgunlaştırabilir, deneyim ve olgunluk kazandırabilir. Öte yandan ileride sağlık konularıyla ilgili edindiğiniz tecrübeler size şifacı, başkalarını iyileştirici özellikler katabilir. Hizmet duygunuz yüksek olsa da yönetici, lider karakteriniz belki hizmet sektöründe öncü bir pozisyon ve güzel yıllar sizi bekliyor hizmet ederken parlıyorsunuz etrafınıza güzellik katıyorsunuz.

arkadaşlarınız tarfından çok seviliyorsunuz.Eve ve aileye ilişkin konularda iletişim, konuşma ve sohbetler önemli olabilir. Ailenizle bir araya geldiğinizde kendinizi gerek keyifli gerekse öğretici sohbet ortamlarında bulabilir ve bundan zevk duyabilirsiniz.

Aşk konusunda size keyif veren ve rahatlatan, konfor alanınızı güçlendiren aşkların peşinde olabilirsiniz. İlişkiler açısından da oldukça şanslı olduğunuzu söyleyebiliriz. Karşınıza farklı pek çok kişi çıkabilir. Ancak dostluklar kadar düşmanlıklara da dikkat etmelisiniz. Farkında olmadan insanları gereğinden fazla yoruyor olabilirsiniz ya da bu kişiler size düşündüğünüzden çok daha fazla hizmet ediyor ve hayatınızı kolaylaştırıyor olabilir.

Asım bey, Şans noktanız kariyer ve iş hayatınızda ve dolayısıyla bu alan haritanızın en şanslı alanı olabilir. Elinize çeşit çeşit fırsatlar geçebilir ve bunları da doğru değerlendirme imkanınız var ancak ailevi durumların ya da geçmişin, geçmiş anı ve yaşantıların gölgesi altında kalmamanız gerekiyor.

Sosyal yönden ve arkadaşlık ilişkileri açısından oldukça canlı ve renkli bir hayatınız olabilir. Kendinizden emin ve kendinize güvenen tavrınız, cömert ve alçakgönüllü davranışlarınızla arkadaş gruplarınızın gözdesi olabilirsiniz.

Haritanızın en zorlayıcı taraflarından biri ateş elementinin eksik olması Asım bey. Bu elementi kuvvetli kişilere daha yatkın olabilirsiniz. Yay, Aslan ve Koç’lara ya da haritalarında bu burçları etkili ve kuvvetli kişilere çekilebilirsiniz.

Asım bey, 2018’in ilk 10 ayında ilişkiler açısından oldukça şanslı olabilirsiniz. Karşınıza ciddi bir ilişki ve ortaklık kurmakta zorlanmayacağınız kişiler çıkabilir ayrıca ilişkiler konusunda oldukça bilge yaklaşımlarınız zaman içinde daha belirgin şekilde ortaya çıkabilir. Bu yıl evlenebileceğiniz ya da ciddi ve önemli bir ortaklık kurabileceğiniz bir yıl olabilir.

Uzaklar, yurt dışı bağlantılı konular ve uluslararası ve akademik alanda işlerinizin yoğunlaştığı bir yıl 2018 Asım bey. Ancak bu konu ve alanlarda engellere de dikkat etmelisiniz. Sözgelimi iş seyahatleriniz artabilir ancak bunları doğru planlamaya ve organize etmeye özen göstermelisiniz.

Asım bey 15 Mayıs’ta burç değiştiren Uranüs hayatınızı ve yaşam şartlarınızı da değiştirebilir. Aklınıza gelen değişik fikirleri gercekleştirmek için harekete gecebillirsiniz.Birden bire kendinizi hiç ummadığınız bir konumda bulabilirsiniz ve etrafınıza çok farklı, sıradışı şekillerde yansıtabilirsiniz. Görünümünüzde, duruşunuzda ve tarzınızda yenilikçi bir tutum içinde olabilirsiniz. Bu hiç şüphesiz yaşam şartlarınızı beklenmedik ve şaşırtıcı şekillerde olumlu yönde alt üst edebilecek koşullar yaratabilir.

One thought on “Örnek Doğum Haritası +1 Yıllık Öngörü İçeriği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir